Ask me on formspring :) :P
Nejsem tu do 18.8!


Červen 2012

Hey! :)

30. června 2012 v 14:18 | Loren |  Diary
Jak se dnes máte? :) Já celkem fajn. Sice je opět hrozný vedro, ale s větrákem co jsem ukradla z obýváku to jde. Vztala jsem okolo jedenáctý a zapla jsem počítač. Je to první věc co o víkendu dělám. Jestli půjdu ven, musím si nejdříve uklidit. Máma totiž řekla "Dokať si neuklidíš, nikam nejdeš". Bože, já to tak nesnáším. Večer tu budu mít stejně zase bordel. Vždycky si řikám " Teď tu budu mít pořádek!" ale nikdy mi to moc nevyjde :D.
Jinak mi furt moc nedochází, že jsou prázdniny. Přijde mi to jako normální víkend. Snad se to trošku rozjede :D.
Před chvilkou jsem dostala hroznou chuť na colu. Musím si ji jít koupit! Tak se mějte, Pa:-*


Night

30. června 2012 v 3:56 | Loren |  Diary
Je ještě někdo vzhůru? :D Vím, neni normální být takhle v noci vzhůru, ale já prostě nechci spát :D. Navíc teď jsem si dala sprchu, takže nejsem vůbec unavená. Spát půjdu tak okolo 5 až 6. Mám ráda východ slunce :D. Poslouchám písničky, a tak nějak projíždím net. Přiznám se, dneska se mi nic moc dělat nechtělo. Nesnáším vedro. Fakt ne...Nejraději mám tak 20 stupňů a tohle mě zabíjí :D. Takže jsem skončila u playstationa s kýblem zmrzliny. Zítra má být tak nějak stejně. Jó super :D. Ale možná půjdeme na rodinou grilovačku, kde je k dispozici bazén. Což je fajn. Tak se mějte hezky :-*

Tohle asi nebude uplně váš styl. Já jsem na tom závislá. A vždycky to budu milovat.
Wanna be Affs? :))

29. června 2012 v 12:42 | Loren |  Others
Chceš být Affs? :)
Budu hrozně moc ráda, ale mám pár pravidel:
  • Nepiš "Obíhám, Ahoj Affs, jak se máš?...atd".
  • Musíš můj blog naštěvovat alespoň jednou do týdne.
  • Tvůj blog se mi musí alespoň troch líbit.
  • Neberu blogy o celebritách, o které se nezajímám :).
Pokud opravdu chceš být affs napiš do komentářů:
-Přezdnívku
-Blog
-Proč chceš být moje Affs.

Děkuji :)

Yeah!

29. června 2012 v 12:24 | Loren |  Diary
Zatim mi to nějak nedochází. Vůbec si neuvědomuji že teď budu mít dva měsíce "Party Hard a Chill"!!!! :DDDD
Tak jen aby jste věděli, na vysvědčení mám čtyři trojky. Vím, že to není nejlepší, ale prospěla jsem tak co :D. Hned po tý hodině ve škole jsme šli na pizzu a sednout si na louku. Byli jsme venku asi 2 hodiny. Rozhodně nebudu sedět doma, někam půjdu. Doufám, že někoho seženu. A pak hodlám být "Up All Night". Pujdu spát asi až ráno :D.
Jinak včera jsem viděla ségru :) Je hrozně roztomilá. Těším se až trošku povyroste :)

Momentálně hudba na plný pecky! :) " Hey i just met you! And this is crazy...!"
A tady máte LMFAO pro skvělou párty náladu :D.
-Jaké bylo vaše vysvědčení? :)
- Co budete dělat dnes a v následujících dnech?

Lady Gaga - Inside the Outside

28. června 2012 v 23:07 | Loren |  Diary
Hezký večer.
Před chvílí dávali na MTV dokument o Lady Gaga. Jmenoval se "Inside the Outside" a musím říct, že mě ohromě zaujal. Dozvěděla jsem se o ní tolik věcí. Její hudba se mi líbila už dříve, ale těď se mi líbí i její osobnost. Asi nejvíce mě oslovil její vztah k New Yorku. V jejích novém albu se prý každá z písniček pojí k tomuto městu. Například "Marry the night" (moje oblíbená :D).
Také se ráda projíždí na kole v noci New Yorkem a kouká na hvězdy. Máme jednu věc společnou. Milujeme velká města a noc :) :D.

-Máte rádi Gagu? :) (fanouškům doporučuji kouknout na ten dokument, pokud ho ještě neviděli)
Já se teď ještě kouknu na Jersey Shore a půjdu spát. Pa :-*

Sestřička!♥

28. června 2012 v 12:49 | Loren |  Diary
Ahoj :).
Včera asi okolo dvanácté jsem si všimla smsky, která mi přišla už v osm. Táta mi psal že Míša (Jeho manželka- mám rozvedené rodiče) rodí. Nechtěla jsem tátovi volat tak pozdě. Možná by mi to ani nemohl zvednout. Tak jsem si ráno přivslata, abych mu zavolala. Jako vždy jsem ho prozvonila a on mi okamžitě zavolal zpátky. Řekl že mám krásnou, zdravou sestřišku Barunku :-*. Porod prý byl hodně rychlý a naštěstí bez problémů. A dneska se na ní asi pojedu podívat :) Moc se těším. Děti jsem sice nikdy moc v lásce neměla, ale pro ní budu tou nejlepší ségrou! :)

Jinak ve škole jsme dnes odevzdávali učebnice. Takže jsme hráli activity a různý další hry. Taky jsme se fotili. Určitě tam zas budu vypadat jak debil. Mějte se! :)

Mucheche :D Snad bude tahle krásňoučká :)

-Máte mladšího sourozence? Máte ho rádi? :)

2 days :P

27. června 2012 v 22:22 | Loren |  Diary
Hezký večer všem :)
Rozhodla jsem se věnovat blogu, tak snad mi to vydrží :D. V menu je o mně malé info, ale kdyby jste cokoliv chtěli vědět, budu ráda, když se zeptáte na formspringu :).
Zítra odevzdáváme učebnice. Já už jsem připravená že budu platit hodně. Vždycky je hrozně zničím :D. Jinak už se nemohu dočkat prázdnin. Jsou to sice jen dva dny, ale mě to připadá jako věčnost. Asi bych měla jít spát ale mě se nechce. Možná by jste o mě měli vedět, že chodím spát celkem pozdě. Je to každý den jiný. Dnes to visím tak na půl jednou :D to ještě jde.


Tahle písnička je moje hodně velká srdcvoka:) :D Jestli se Vám nelíbí. Chápu to, ale můj problém to není.
Dneska jsem napsala jenom tak krátce. Tak se hezky vyspěte a hodně štěstí na vysvědčení :D.