Ask me on formspring :) :P
Nejsem tu do 18.8!


Červenec 2012

Nails

29. července 2012 v 21:39 | Loren |  Others
Tak přidávám desing mých nechtů. Moc se omlouvám ze kvalitu fotky, ale foťák mám rozbytý, takže jsem musela fotit mobilem. Je tam napsáno "I ♥ LA". Vím, je to jednoduché. Ode mě nic složitého nečekejte. :D

Použila jsem:
Inspirace:
(Já mám raději LA :D)

Olympic games!

29. července 2012 v 18:33 | Loren |  Diary
Tak sledujete olympiádu? Já jo! :) Včerejší zahájení bylo fakt úžasný! Angličani to udělali perfektně :). Taky se mi líbilo jak šel Džokovič s vlajkou. Dával najevo, že má radost :). A k těm našim holinkám...Hrozný, návrháři to nevychytali :D. Jinak se nám zatim moc nedaří :/ Favoriti se zatim neukazujou. Doufám, že alespoň nějakou medajli přivezou! :).
No asi ste poznali, že sport sleduju ráda :D. Nemohla jsem si ujít dnešní basket. USA hrálo fantasticky! Aby taky ne no..:D
Já budu koukat na olimpiádu dál :) Hrozně mě to baví :D.

Omlouvám se, ale ta klávesnice mě fakt jebe. pa :D :-*

Hi :)

27. července 2012 v 20:46 | Loren |  Diary
Čáu! :) Jak žijete?
Já fajn :). Asi před dvouma dněma mi přišly ty boty! Byla jsem z nich uplně mimo :D. Konečně mám vansky! :D. První den jsem v nich chodila po bytě. Vždycky to tak dělám s novejma botama :D. Připadala jsem si jak američan! :D
A co poslední dny dělám? Chodím ven. Zrovna dneska jsem byla původně s dvěma kámoškama, ale pak se knám pár lidí přidalo :D. Byla velká sranda. Ale uprřímně mě to sere to vedro. Mohlo by bejt třeba 24 stupňů. Ne 30 nebo zima. Ale což..Dala jsem si sprchu, zmrzku a je mi fajn :D. Od desíti budu koukat na zahajovací ceremoniál olimpiády z Londýna. Přepodkládám, že to bude hezký :) Budete někdo taky koukat? :)

Další informace je, že mi občas blbne klávesnice..A konec tohodle článku jsem musela napsa tou na obrazovce..Tak se omlouvám, že je krátký..

Pa :-*

the Vampire diares & Tenis

24. července 2012 v 19:12 | Loren |  Diary
Tak už jsem viděla všechny díly TVD...Takhle jsem teda nebrečela hodně dlouho! :D Poslední díl jsem probrečela snad celej. A mám pocit, že to do října nevydržím! :D. Stala jsem se na tom závislá. Taky si myslim, že proměnou Elleny v upíra to pěkne zkazily. Měli jí nechat člověkem :D. A mám hrozně ráda Klause! Nevim proč, ale chci aby byli spolu s Caroline....
Neznáte nějaký dobrý seriál (nepiště prosím HIMYM a TBBT..To už jsem viděla :D). Nejspíš si stáhnu ty pretty little liars, ale třeba mě to nebude bavit. Tak kdyžtak napište prosím :).
Před chvikou jsem se vrátila z tenisu. No nějaký údery jsem mi povedly, ale techniku se budu učit hodně dlouho. Ono to neni tak lehký, že prostě mrdnete raketou do míčku :DD. Ale tak bavilo mě to a spálila jsem nějaký kalorie :D.

Co ste dělali vy? :)
Momentálně bych šla někam na pláž a zaplava si v moři.

what's up?

23. července 2012 v 20:49 | Loren |  Diary
Tak jak ste se měli? :) Já celkem fajn. Ale asi jsem byla nějak nemocná (nebo ještě jsem? :D). V sobotu mě bolelo v krku..Tak jsem se do něj koukla a uviděla jsem bílé čepy. Docela jsem se lekla, protože to je příznak angíny. Tak jsem jedla ovoce, pila čaj s citrónem a medem, odpočívala a zdá se, že mi je fajn. Až na ty bílé sračky, co mám furt v krku :D (Omlouvám se za můj slovník..Já prostě mluvím sprostě no :D).
Dneska jsem většinu času strávila s Upíříma deníkama (LOVE IT!). Už jsem na konci třetí série. Čtvrtá bude až v říjnu takže asi chcípnu! :D. Mezitím se chci kouknout na Pretty Little Liars...Koukáte někdo? Je to dobrý?
A co budu dělat zítra? Jdu si asi po 5 letech zahrát tenis :D. Snad si vzpomenu jak držet raketu. Nikdy mě to moc nebavilo a zkončila jsem s tím dobrovolně, ale poslední dobou mě hrozně láká si to zase zkusit. Tak uvidíme no :D.
Momentálně poslouchám Maca Millera a doufám, že se nějak zabavím. Tak pa :-*

bad feel.

19. července 2012 v 23:32 | Loren |  Diary
Jak si žijete? :)
Včera jsme tu měli takovou oslavu. Byla tu ale část rodiny, s kterou se nemáme zrovna v lásce. Takže tak 5 hodin předstírat úsměv a dělat že je všechno fajn nebylo nic moc :D. Dort byl ovšem moc dobrej. Dala jsem si ho ještě k snídani s kafem. Dneska je mi pěkně na hovno. Vtipný jak dokonalý dny střídaj ty hrozný. Už od rána mě bolí uzlina. Bolela mě i hlava, ale stou si poradil Ibalgin. Celkem se bojim, že na mě něco leze. Neni to zrovna nejlepší protože za 2 týdny odjíždím pryč. Doufám, že to nic nebude. Zítra jedu k tátovi. Hrozně se tam těším. Bude tam klid, žádnej stres...Jenom pohoda a sestřiška :) Těšim se až odsuť vypadnu :D. Asi pudu spát. Něni mi dobře a nejde chat na facebooku, takže si těď nemám s kým psát a čtení zrozvna nemám náladu.

Tak se mějte, pa :-*

Jája♥

17. července 2012 v 13:47 | Loren |  Videos
Rozhodla jsem se dát videa tanečníků, které obdivuji.
Asi moje nejoblíbenější tanečnice je Jája. je to češka a s taneční crew I.aM.mE (později přidám jejich videa :D) vyhrála soutěž American Best Dance Crew. Jedna z nejlepších tanečnic na světě :). Vůbec nemůžu věřit tomu, že ji v srpnu uvidim na jedné taneční škole.


Holidaaays! <3

16. července 2012 v 18:25 | Loren |  Diary
Ahoj, jak se máte? :) Já si poslední dny hodně užívám! :) Ze soboty na neděli jsem spala u kamarádky (zase u jiné :D). Šla sem kní asi po dvouhodinách spánku, ale i tak jsme vydrželi asi do půl páté :D. Dneska už jsem se vyspala pořádně. Vztávala jsem asi v jednu :D. Umyla jsem si hlavu, namalovala se, vyžehlila vlasy a šla ven s holkama z taneční skupiny do které chodím. Bylo to moc fajn, s nima je vždycky skvěle :) Dali sme si i pizzu:D. Bylo docela težký domluvit v tolika lidech jakou si dáme :D. Nakonec to vyhrála šunková. Až na to, že moc nevyšlo počasí no. Připadám si jak v Březnu. Když je zima, chci vedro a když je vedro tak chci zimu :D shit. :D

tak se mějte pa :)

UP ALL NIGHT

14. července 2012 v 9:33 | Loren |  Diary
Ahojtéé!
Tak právě jsem se vrátila od kamarádky...Možná si řikáte, že jsme vztávaly nějak podezdřele brzo, ale pravdou je, že jsme vůbec nešly spát :D. Ten večer, noc a ráno mi hrozně utekl! Přijde mi jak kdyby bylo před chvílí dvanáct :D...A co jsme dělali?
Tancovali, zpívali, točili vtipný videa a byla na chatroulette (úžasná věc! :D). Potom jsme si všimly, že je pět hodin. To už ale nemělo cenu chodit spát tak jsme si pustily 2 filmy :D. Slečna nebezpečná (komedie, docela dost vtipná :D) a Voda pro slony (Krásnej film s Robertem Pattinsnem).
No a vypily jsme dohromady 4 litry coly :D. A nejlepší na tom je, že jsem hrozně rozjetá a nechce se mi jít vůbec spát. Konečně prázdniny v plnym proudu! Tak se mi to líbí! :)

Jak jste se měli vy? (PS: držte mi palce ať se donutim jít spát :D)

Jenom tak narychlo...

13. července 2012 v 19:08 | Loren |  Diary
Čauté! :D
Celej den byl hroznej. Nuda. Nuda. Nuda. Až ted mi napsala kamarádka jetli bych u ní dnes nechtěla spát. Takže se zbalim, pudem koupit nějaký věci (hlavně colu!) a budem UP ALL NIGHT. Určitě budem dělat spoustu píčovin, tak vám to pak napíšu.
Pa :-*