Ask me on formspring :) :P
Nejsem tu do 18.8!


Srpen 2012

Can't wait!! :)

3. srpna 2012 v 10:23 | Loren |  Diary
Ahoj. Před chvilkou sem přišla od doktoraa :D. Jsem hrozně unavená. Vstávala jsem v 8 a šla spát asi ve 2 :D. Ale měla bych si zvykat. Ještě musím zabalit. Měla bych to stihnout do dvanácti. Což pochybuji :D Jsem na to hrozný pako. Pokaždý něco zapomenu. Ještě jedu na víkend k tátovi. Ten mě tam pak v neděli veze. Jede se až do Jihlavy. Tu cestu nevydžim! Nehorázně se těšim! áá! :D A teď už ty videa :)

Na Quick crew se těšim hrozně moc! doufám že budou učit tuhle choreografii :D. Až je uvidim tancovat tak to se mnou sekne.
Ian Eastwood! Až ho tam uvidim tak se poseru! Asi fafkt umřu :D. Úžasnej tanečník z USA :) (Od 2:24 tam tancuje solo :D)

A Moon! :) Skvělej tanečník. Asi znáte tu tanečnici (Chachi) vedle něj. Ale ta tam nebude :(.

Nejvíce se těšim asi na Jáju. Ale její videa už jsem sem dávala :)
Ještě podotýkám. Nemyslete si, že to budu tancovat jako oni. Spíš bdu stát a debilně čumět. Ale aspoň se snima vyfotim! :D

Yeaa!

2. srpna 2012 v 21:08 | Loren |  Diary
Hezký večer :)
Jak se vám daří? Mě fááájnově. Včera jsem byla venku. Bylo to super a dokonce jsem si koupila legímy a volné tílko! :D. Jinak jsme s kámoškama daly takovej chill..protože bylo hrozný vedro :) A furt čumim na olympiádu. Prohra Kvitový mě sere. A dost...Ty naděje fakt moc nevycházej :D. Ale i ta jedna medaile je super! :). Dneska budu koukat na basket. Hraje USA. Doufám, ža předvedlou tak super výkon jako minule. Je to skvělá podívaná :D.
V neděli odjíždím na jednu taneční školu. Hrozně se těšim. Nikdy jsem se snad na nic víc netšila! Dám Vám ještě videa lektorů co tam budou na blog. Asi dnes večer. Zítra budu mít na pilno. Budu balit (Protože už v pátek jedu k tátovi. Veze mě tam), musim oběhnout doktory kvůli nějakejm těm debilnim papírům a ještě jdu s kamarádkou ven :D. Musim dokoupit nějaký věci.

Tak zatim pa :-*